EtkinliklerHaberler

Sakaryalı ve Samsunlu VosVos severlerden anlamlı ziyaret

Samsun ve Sakarya’daki VosVos tutkunları düzenledikleri etkinliklerle Lösemili Çocuklara moral verdiler..

Samsun

Samwos Derneği ve Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) iş birliğinde, “Lösemili Çocuklar Haftası” kapsamında, halk arasında “VosVos” diye tabir edilen otomobillerin tutkunları, düzenledikleri etkinlikle lösemili çocuklara şehir turu attırdı.

Atakum’daki Samsun Büyükşehir Belediye Sanat Merkezi önünde toplanan VosVos sahipleri, renkli balonlarla süsledikleri araçlarıyla lösemili çocuklar ve aileleriyle buluştu. Çocuklar ve ailelerine VosVoslarla şehir gezisi yaptırıldı.

Sakarya

Adawos ve Kanserder iş birliğinde yaklaşık 20 kanser hastası çocuk ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ etkinliğinde balonlarla süslenen VosVoslar ile şehir turu yaparak moral buldu.

KANSERDER Başkanı Nihal Akar böyle güzel insanlar oldukça kanser hastalarının hep güleceğini belirterek, “Çok mutlu oldular. Kanser konusunda farkındalık için biz yola çıktık. Güzel insanlar var oldukça çocuklarımız her zaman gülecek, her zaman mutlu olacak. Kanser hastalarının en birinci tedavi sürecinde önemli olan şey moraldir. Biz bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close