Bilgi

En güzel aşklar VosVos ile başlar

VosVos başlı başına bir mutluluktur. Savaşlara, aşklara, birçok şeye şahit olmuşluğu vardır. Bakıldığında ufak olabilir, lakin içine çok şey sığdırır.

Yolda bırakır diyenlere sakın inanmayın haa, o kimseyi yarı yolda bırakmaz. Yeter ki kıymetini bilin. Ben hiç kalmadım! Herkes gibi ilgi ister, alaka ister. İlgilenmediğin an affı yoktur acımasızdır 🙂

VosVos çocuklar gibidir. Her daim neşeli, her an bayram havasında. Ne yapacağı asla belli olmaz 🙂 Süprizlere açıktır. Bir bakmışsın seni dünyanın öbür ucuna götürmüş, bir de bakmışsın olduğu yerden kıpırdamıyor 🙂

caner_buran_vosvos

Genelde yazar çizer takımı biniyor, entel işi diyenlere inanmayın sakın. O, bu dünyada iyiliği seven, barışı özleyen, insanlığı düşünen, tebessümü yüzünden eksik etmeyen ve temiz kalpli herkesi taşır.

Ne buluyorsunuz lan bu külüstürde? Gidin kendinize yeni araba alın, manyak mısınız diyenlere ise sakın takılmayın 🙂 Onu seven insanları tanımaya çalışın. Onlar iç dünyasında farklı yaşayan insanlardır, duygusaldırlar, emeğe eskiye değer verirler.

Gerçek VosVosçular geleceğe inanan ve asla umudunu yitirmeyen kişilerdir. Dünyayı farklı kafada yaşarlar. Durup dururken bir an BARIŞ gelecek oğlum bu topraklara diye haykıran ve göz yaşı döken insanlardır.

En güzel aşklar VosVosla başlar 🙂 Allah VosVossuz ve aşksız bırakmasın.

Caner BURAN

Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close