EtkinliklerVosvos Dernekleri & Kulüpleri

Denizli 1. VosVos Festivali

Sevgili VosVosa gönül vermiş dostlarımız;

Den-Vos olarak Denizli Pamukkale’de ilkini gerçekleştireceğimiz etkinlik programı şu şekildedir;

26 Ekim Cuma günü başlayacak olan festival 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ve fener alayı ile son bulacaktır.

Festival süresince giriş yapabilirsiniz, Festivale girişler ücretsiz olup kamp alanımız büyük olduğu için yer sıkıntısı olmayacaktır. Çadır kurmak istemeyen VosVos sevenler için turizm beldesi olan otel pansiyon gibi şifalı suları ve sıcak havuzları olan termal tesislerde konaklayabilirler (Tesisler kamp alanına 50 m uzaklıktadır) Çadır kurmak isteyen dostlarımız için ister ağaç altı ister açık alan gibi bir çok seçeneği olan yerlere çadırlarını kurabilirler,elektrik için uzatma kablonuzun yanınızda olması yeterlidir. Sağlık ekibi kızılay kan aracı ve güvenlik festival boyunca görev yapacaktır. Teması dostluk olan VosVosçular diye tabir edilen misafirlerimizi tanıştırmak kaynaştırmak öncelikli görevimizdir.


Festival boyunca Pamukkale antik kenti gezisi, konserler, alışveriş standları, halk oyunları,doğa yürüyüşü, şifalı kırmızı su gezisi, voleybol turnuvası, eğlenceli oyunlar, 2.el ve sıfır parça standları, bisikleti olanlar için bisiklet yolu, sabah koşusu gibi etkinliklere katılabilirsiniz.


Kamp alanı karahayit çarşısına 100 m uzaklıktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz.
Etkinlik süresince Pamukkale belediyesinin desteği ile Pamukkale manzaralı drone çekimi yapılacaktır. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak isteyen adrenalin tutkunu VosVos sevenler için tandem uçuşu sizlere özel indirimli olacaktır. Kahvaltılar ikramımızdır. Amacımız sizleri sadece eğlendirmek değil sizleri kendi evinizde hissetmenizi sağlamak, Toplanmanın zor olduğu soğuk havalarda bile işte türkiye VosVosçuları burada birlikte ve kolkola olduğunu göstermek.Ayni zamanda büyüklerimizden özlediğimiz VosVos muhabbetlerini dinlemek..

İlk etkinliğimizde sizleri burada misafir etmek ve sizleri buradan uğurlarken yüzünüzdeki tebessümü görmek bizlere en güzel mutluluğu yaşatacaktır. Umudum o ki Tek çatı altında TÜRKVOS olarak bütün iller ile birlikte binlerce VosVos ile tek bir etkinlikte buluşmak Çünkü buna ihtiyacımız var.

Den-Vos Bşk.Önder ŞENTÜRK

Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close