Haberler

Bella’ya Veda

Bir VosVos sever dostumuz daha VosVosundan ayrılmak zorunda kalmış ve böyle bir veda mesajı yolladı bizlere.. Umarım yolunuz bir daha kesişir.
Evet Bella 2 yılı iyi kötü doldurduk üzdüğün zamanlar oldu ama bu koca 2 yılda yolda bırakmadın onun yerine güzel anılar hüzünlü duygusal anılar bıraktın.
Kimine göre altı üstü eski bir arabasın, kimine göre degersiz eski bir metal yığınısın o da VosVos sevmeyenlerden VosVosu anlamayan insanlardan kaynaklı VosVosu olan her insanın VosVosu ile arasında bir bağ oluştuğunu ben sende ögrendim. İyi insanlar tanıdım sayende yeni abiler, ablalar, arkadaşlar, dostluklar edindim. Yeri geldi kazık yediğimiz insanlar da oldu onlar da tuzu biberi.
Zor olacağını biliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Sanırım kendi çabalarımla emeğimle aldığım ilk araba ilk VosVosum olduğu için böyle oldu. Gönül isterdi ki hep kal ama sebepleri sende biliyorsun.  Umarım yine insanları mutlu edersin dostum umarım yine yolun açık olur hep. Umarım yine o insanlara “Yol açık; yola çık” dedirtirsin. Hoşçakal eski dost..
Volkan Kaya
Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close